Gann Markets

gann-fx-1200x400

GANN Markets

Türkiye’deki kaldıraç oranları nedeniyle Türkçe destekle Türk yatırımcıya Karadağ üzerinden hizmet veren GANN Markets‘i araştırmak istediğinizde karşınıza fazla veri çıkmıyor, bu yüzden sizler için sosyal medya üzerinde var olan Karadağ hatlarını Whatsapp üzerinden aradım ve bilgi aldım. Yedi farklı hesap grupları var ve en önemlisi ECN hesap grubuna sahipler. Müşteri temsilcileri iletişim kurarken oldukça sabırlı ve nazik davrandılar. Lisansları Belize üzerinden ayrıca 10.000$ ‘a kadar güvenceden bahsettiler.

Ülke

Karadağ

Spread

Düşük

Kriptopara

Var

Bonus

Var

Min Tutar

100$

Türkçe Destek

Var

Scalping

Var

Ödeme Şekli

Kredi Kartı, Banka Transferi

Platform

MT4

Swapsız

Var

Micro Lot

Var

Kaldıraç

1/400

Regulator

BELİZE

Mam/Pam

Var

6 thoughts

  • Minimum tutar 100 $ ile başladım, aldığım sinyaller sayesinde iki haftaya yakın bir zamanda 150 doların üstüne çıktım. Düşük spread oranalrı beni çeken sebeplerdn biri oldu. Para çekme konusunda sıkıntı yaşayan duymadım.

  • Yatırımcılara kurumsal şekilde hizmet veren, güvenilir ve türkçe desteği olan bir kurum Gann Markets. Daha önce bir çok kurumla çalıştım. Genelde de güzel başladı herşey ama sonra para çekme sıkıntısı yaşadım. Burda işlem yapmaya ilk başladığımda da aynı sorunla karşılaşacağımı düşünmüştüm. Ama şuana kadar iyi gidiyorlar. Müşteri hizmetleri oldukça hızlı ve bilgili. Profesyonel bir yaklaşım var.

  • Bültenleri sinyaller her şeyi ile harikalar ayrıca çok ilgililer, tıpkı başlarken ne kadar ilgiliyseler sonradan da o kadar ilgileniyolar.

  • İnternet sitesi biraz yavaş ama onun haricinde oldukca memnunum verdikleri sinyaller sayesinde kar ediyorum zarar ettiğim zaman da yatırım uzmanı hemen burnunuzda biti veriyor 🙂 tavsiye ederim

  • Merhaba, Firmanın özellikle yüksek bonus kampanyalarından oldukça memnunu m ve hiç bir zaman para çekimlerinde ya da kampanya dahilinde verilen haklardan mahrum kalmıyorsunuz. Denenebilir bir firma.

  • Gann ile çalışmaya başladım. Konudan anlamıyorum yapamam dedim ama sağolsunlar müşteri temsilcilerimiz yardımcı olurlar dediler, sabırla ilgilendiler. Onların yönlendirmelerine göre işlem yaptım. Önce öğrenme sürecinde biraz kaybettim ama daha sonra 7000 küsürlü miktarda para kazandım.

Bir cevap yazın